Speelt u competitie? Bekijk dan de reglementen.

De competitie-data vindt u HIER.

Onderstaand vindt u alle teams die meedoen aan de senioren voorjaars- en zomeravondcompetitie in 2019.
Via de link 'Uitslagen' krijgt u de poulestand en uitslagen per speeldag te zien.

Speeldag Team Spelers Uitslagen
Dinsdagochtend Dames dubbel 17+ Bets Cornelisse
Corry Bisschop
Mariët van Rooyen
Els Freriks
Uitslagen
Woensdag zomeravond Heren dubbel 17+ Theo Frank
Udo Koerselman
Vincent Hansma
Mark Hanssen
Uitslagen
Woensdag zomeravond Gemengd dubbel 17+ team 1 Melanie van der Weide
Ingrid Oosterhof
Camiel Smulders
Jan de Jong
Uitslagen
Woensdag zomeravond Gemengd dubbel 17+ team 2 Nelly Hilgers
Carmen Land
Leon van Rooyen
Henk Land
Mariët van Rooyen
Johan van Pijkeren
Uitslagen
Vrijdagochtend Gemengd dubbel 50+
team 1
Wil Schouwstra
Pim Smulders
Paul Hanekamp
Martha Remery
Uitslagen
Vrijdagochtend Gemengd dubbel 50+
team 2
Jan Mombarg
Timo de Vries
Wolter ten Have
Netty van Bentum
Ina Timmerman
Dinie Flier
Uitslagen
Vrijdagochtend Heren dubbel 50+ Wil Kesselaar
Gerrit Freriks
Ed Koopmans
Ton van Zoeren
Uitslagen
Vrijdagavond Dames dubbel 17+
team 1
Gerlinda Frank
Suzanne Hagenbeek
Heleen Tiemens
Marcella Eliveld
Anne van Putten
Uitslagen
Vrijdagavond Dames dubbel 17+
team 2
Diana Vestering
Iris Aink
Mariët Jansen
Elles Verwer
Marleen Boogaart
Lenie Verwer
Uitslagen
Vrijdagavond Heren dubbel 17+ Maikel van den Ende
Dave Nagelhout
Andries Knikker
Martijn van der Ziel
Patrick Augustin
Albert Nijhof
Uitslagen
Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+
team 1
Henk Land
Michel de Leur
Leon van Rooyen
Carmen Land
Nel Hilgers
Iris van der Hoek
Uitslagen
Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+
team 2
Rutger van Ommeren
Thomas Tenret
Melanie van der Weide
Camiel Smulders
Laura van Norel
Uitslagen
Vrijdagavond Dames dubbel 35+ Annemieke Wevers
Sandra Bruijnes
Edith Esselink
Henriëtte Wienke
Caroline van Kranen
Uitslagen
Zaterdag Heren 17+ Mark Hanssen
Tjaco Naaktgeboren
Theo Frank
Age Salverda
Ronald Esselink
Lars van den Ham
Uitslagen
Zaterdag Heren dubbel 17+ Marco Verwer
Ralph van't Hoff
José Berghorst
Arjen Kale
Joos van den Berg
Niek Aink
Uitslagen
Zaterdag Gemengd 17+
team 1
Vincent Hansma
Ruben van den Outenaar
Esther Berghorst
Leonore van Kranen
Uitslagen
Zaterdag Gemengd 17+
team 2
Douwe Wienke
Sjoerd van der Heide
Wilco Oosterbos
Robert van Kranen
Henriëtte Wienke
Ellen Grootkarzijn
Talitha Galema
Caroline van Kranen
Uitslagen

Inloggen

Login aanvragen? Mail naar redactie@tcelburg.nl

Geplande activiteiten

ma juni 17 @19:00
Open Tennisweek
di juni 18 @09:00
Open Tennisweek
wo juni 19 @09:00
Open Tennisweek
vr juni 21 @09:00
Open Tennisweek
zo juni 23 @09:00
Open Tennisweek
ma juni 24 @19:00
Open Tennisweek
ma juli 01
Start open toernooi
zo juli 07
Finaledag open toernooi
za juli 13
Summerslam jeugdtoernooi
za juli 20
Dubbeldag
zo aug 11
Happie Snappie toernooi
za sept 07
TCE 50 jaar